Rozliczanie czasu pracy kierowcy

Rozliczanie czasu pracy kierowców jest zajęciem żmudnym i zajmującym sporo czasu. EKODER cię w tym wyręczy. Oprócz rozliczeń obejmujących wynagrodzenie wynikające z rodzimych przepisów, rozliczamy także czas pracy na terenie Unii Europejskiej.

Oferta nasza obejmuje:

– prowadzenie miesięcznej ewidencji czasu pracy kierowcy,
– rozliczanie delegacji – diety i ryczałty za nocleg,
– wyrównania do płacy minimalnej na terenie UE,
– pomoc w ustanowieniu przedstawiciela w poszczególnych krajach UE
– pomoc w zgłoszeniu delegowanych kierowców do UE
– pomoc w przygotowaniu dokumentacji pracowniczej,
– pomoc w trakcie kontroli

Na co dzień nie tylko świadczymy outsourcing usług związanych z rozliczaniem czasu pracy kierowców, ale i szkolimy pracowników firm z tego zakresu. Aktualnie proponujemy następujące szkolenia:

– Czas pracy kierowców zgodnie z Rozp. WE 561/2006,
– Rozliczanie czasu pracy kierowców,
– Zmiany w przepisach dla branży transportowej.

Każde szkolenie dopasowujemy do potrzeb naszego klienta, które poznajemy podczas wstępnych rozmów. W ten sposób problemy i zagadnienia poruszone na szkoleniu dotyczą w 100% tego, co dzieje się w danej firmie. Oprócz omawiania bieżących przepisów, koncentrujemy się na indywidualnych pytaniach uczestników, analizujemy wspólnie naruszenia czasu pracy, odpowiadamy na pytania z nimi związane i pomagamy w unikaniu kolejnych naruszeń. Ponadto prezentujemy aktualne stanowiska PIP oraz ITD w wielu ważnych kwestiach, przedstawiamy orzeczenia i wyroki sądów w sprawach dla przedsiębiorców transportowych. Po szkoleniu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat.

Dla przedsiębiorców przygotujemy niezbędną dokumentację pozwalającą na zabezpieczenie się przed finansowymi konsekwencjami naruszeń popełnianych przez kierowców

Współpraca z nami się opłaca się opłaca!

Rozliczanie czasu pracy kierowcy Wielkopolska

Zostaw swój numer - oddzwonimy!


Zgoda na przetwarzanie danych osobowych.