Dokumentacja BHP

Dokumentacja związana z BHP jest niezbędna w każdej firmie. Powinna być starannie przechowywana i dostępna w każdej chwili w razie kontroli.

Pracownicy muszą podpisać oświadczenie o zapoznaniu się z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy. Taki dokument przechowuje się w aktach pracownika (w części B). Ponadto, pracodawca ma obowiązek ocenić i udokumentować poziom ryzyka zawodowego (czyli prawdopodobieństwa wystąpienia niepożądanych zdarzeń np. złych skutków zdrowotnych)

Zadania te warto zlecić zewnętrznym specjalistom. Takim jak nasza firma. 

Ekoder w tym zakresie oferuje:

organizację i prowadzenie szkoleń

audyty

przeprowadzanie dochodzeń i przygotowywanie dokumentacji w sytuacjach wypadkowych

ocenę ryzyka zawodowego

Koszt (podane ceny są kwotami netto) podstawowej usługi, czyli przeprowadzania szkoleń BHP wynosi około 50 zł za osobę (za stanowiska podstawowe) do około 100 zł (za stanowiska specjalistyczne) czy nawet 200 zł za szkolenie pracodawców i kierowników. Za zlecenie oceny ryzyka zawodowego naszej firmie należy zapłacić od około 80-200 zł za jedno stanowisko. Kompleksowa obsługa firm (w tym prowadzenie obowiązkowej dokumentacji) to koszt około 180 zł za osobę – w firmie zatrudniającej do 10 pracowników. Miesięczny koszt wzrasta wraz z ilością zatrudnionych osób.

Ceny naszych usług są relatywnie niskie,
a jednocześnie podlegają negocjacjom

Zostaw swój numer - oddzwonimy!


Zgoda na przetwarzanie danych osobowych.